Reference

Exkluzivní projekty

Cesty k lidem - projekt Konta BARIÉRY

V rámci tohoto projektu bylo cílem získat prostředky na 15 velkoprostorových vozů, které budou sloužit pro přepravu handicapovaných. Naše společnost přitom prováděla úpravu těchto vozů a zároveň se na projektu spolupodílela finančně.

Dobročinná hokejová akce

Podíleli jsme se na dobročinné akci, na které známí herci a sportovci klubu HC Olymp bojovali s hokejisty ze Strakonic a okolí. V rámci této akce se vydražila hokejka Dominika Haška za 13 tisíc korun a další peníze se vybraly při tombole. Celý výtěžek byl následně darován kontu nadace Emil, která podporuje handicapované děti.

Darovali jsme novou sedačku

Pamatujete si na kauzu odcizeného vozidla, ve kterém byla namontovaná speciální dětská sedačka pro tělesně postiženého syna? Bez této sedačka bohužel nemohla maminka syna převážet. Pořízení nové bylo pro tuto maminku výrazně finančně nákladné. Naše společnost se spojila se společností Patron a Help Centrum a darovali jsme mamince sedačku novou.

Projekt pro hudební skupinu the Tap Tap

V rámci tohoto projektu jsme upravili vozidlo pro převoz hudebníků skupiny The Tap Tap, která je známá po celém světě. Rozhodli jsme se darovat 50 procent financí, které byly potřeba k úpravě vozidla. Kompletní úpravu a servis jsme přitom provedli právě my.
Specializujeme se na montáž, výrobu a vývoj komponentů do vozidel pro handicapované.
© 2024 Všechna práva vyhrazena | INVACAR, s.r.o. | Katovice
Používáním této webové stránky potvrzujete, že přijímáte naše používání souborů cookie.